Здравствуйте!Помогите пожалуйста составить диалог на английском языке на тему "Путешествие..."

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
The whole world is filled with silence, Where there is a legend, When we do get to know yourself Seeing an Light hypnosis Correct breathing in the Way Define consciousness Chief rhythm And the accuracy of the dialogue of thought ...