Здравствуйте! Помогите пожалуйста перевести на английский язык предложения! Заранее благодарна! Ты встаешь рано утром? Вечером она не работает с компьютером. На Пасху люди идут в церковь. На столе есть ваза с цветами. Когда тво...

Здравствуйте! Помогите пожалуйста перевести на английский язык предложения! Заранее благодарна! Ты встаешь рано утром? Вечером она не работает с компьютером. На Пасху люди идут в церковь. На столе есть ваза с цветами. Когда твои родители ходят за покупками? Вечером они всегда дома. Днем в субботу на площади много людей. Летом погода жаркая. В июне дети не ходят в школу.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Do you get up early in the morning? She doesn't work on computer in the evening People go to church on Easter day There is a vase with flowers on the table When do your parents go shopping? They are always at home in the evening There are always a lot of people on the square on Saturday The weather is hot in summer Children don't go to school in June
Гость
Do you get up early in the morning? She doesn't work on computer in the evening. People go to a church o Easter. There is a vase with flowers on the table. When do your parents go shopping? They are always at home in the evening. There are many people in the square in the afternoon on Saturday. The weather is sunny in summer. Children don't go to school in June.