Згадай правила повединки та безпеки в компютерному класи.Впиши пропущени слова. 1.За компютером потрибно сидить-------, на видстань не менше -----см вид екрана монитора. 2. Не можна торкатися----------. 3. У рази виникнення неп...

Згадай правила повединки та безпеки в компютерному класи.Впиши пропущени слова. 1.За компютером потрибно сидить-------, на видстань не менше -----см вид екрана монитора. 2. Не можна торкатися----------. 3. У рази виникнення непередбаченой ситуации слид негайно покликати----------.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.1 рiвно 1.2 50-70 2. монiтору 3. вчителя (тут сама подумай тоже)