Жуль Верн "П'ятнадцятирічний капітан". Твір "Чому мені подобається Дік Сенд" (3 частини (початок, основна частина, кінцівка))

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дік Сенд — головний герой роману. Цей п’ятнадцятирічний сирота виріс на кораблі. Кмітливість, наполег­ливість, мужність зробили його героєм, юним капітаном. Через всі випробування хлопець пройшов гідно, помстився зрад­никові Гаррісу, врятував своїх супутників. Герої стали однією сім’єю, труднощі їх тільки зблизили. Не обійшлося на шляху і без ворогів: работоргівці Негору і Гарріс бажали збагатіти, продавши людей у рабство. За це вони були покарані. Бо фортуна завжди на боці доб­рих і чесних людей. Герої роману Ж. Берна «П’ятнадцятирічний капітан» вчать гідно долати труднощі, вірити в успіх і жити в ім’я добра й справедливості.