Зміни запитання задачі, щоб її розвязанням був вираз: 30-(30+22):4.???? Ось задача! 1. Туристи проїхали велосипедами 30 км, човном пропливли 22 км, а пішки пройшли відстань у 4 рази меншу, ніж подолали велосипедами і човном. 2...

Зміни запитання задачі, щоб її розвязанням був вираз: 30-(30+22):4.???? Ось задача! 1. Туристи проїхали велосипедами 30 км, човном пропливли 22 км, а пішки пройшли відстань у 4 рази меншу, ніж подолали велосипедами і човном. 2.Зміни запитання задачі, щоб її розвязанням був вираз: 30-(30+22):4.????
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Пешком прошёл 13 км. А всего 65 км.