Знайдіть кут між меншою стороною і діагоналлю прямокутника, якщо він на 70° менший від кута між діагоналями, що лежить проти більшої сторони.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Прямоугольник АВСД (АВ=СД, ВС=АД) Диагонали АС и ВД прямоугольника равны и точкой пересечения О делятся пополам. <ВАС=<АОД-70° ΔАОД - равнобедренный (АО=ДО), значит углы при основании равны: <ОАД=<ОДА=(180-<АОД)/2=90-<АОД/2 <ВАС+<ОАД=90° <АОД-70+90-<АОД/2=90 <АОД/2=70 <АОД=140 <ВАС=<АОД-70=140-70=70° Ответ: 70°