Знайдіть помилки в поєднанні однорідних членів речення у рекламних текстах та оголошеннях:1)ЕКОЛОГІЧНІ МАЛЯРНІ ФАРБИ: інтерєрні,фасадні грунтівки,металопластикові вікна та броньовані двері.2)Гуртовня "Тандем ЛТД" - мучні вироби...

Знайдіть помилки в поєднанні однорідних членів речення у рекламних текстах та оголошеннях: 1)ЕКОЛОГІЧНІ МАЛЯРНІ ФАРБИ: інтерєрні,фасадні грунтівки,металопластикові вікна та броньовані двері. 2)Гуртовня "Тандем ЛТД" - мучні вироби :крупи,макарони,сири,масло,молочна продукція,консервовані овочі,кондитерські вироби 3)Автошини вітчизняні:російські та імпортні 4)Пакети поліетиленові:рекламні з ручками,фасувальні ,скотч ,стрічка,малярна. 5)Приватний лікар надає консультації ,обстеження,лікування 6)ТзОВ "Фонд МЖК" пропонує квартири(район Левандієки) з поквартирним опаленням,в кредит. 7)Провізорів,фармацевтів та працівників з медичною  освітою для роботи в офісі та аптечному складі фармацевтична фірма запрошує на роботу 8)Хочете побачити Азію,Індію,екзотичні країни? 9)Правильно формулюйте заяви,автобіографії та ділові документи! 10)Екскурсії по Львову,замках та Україні.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Грунтівки,металопластикові вікна та броньовані двері, екологічні малярні фарби: інтер'єрні, фасадні. 2) )Гуртовня "Тандем ЛТД" - мучні вироби :крупи,макарони;молочна продукція: сири,масло; консервовані овочі; кондитерські вироби. 3) Автошини вітчизняні, російські, імпортні. 4)