Знайдзице вуглы пры аснове раунабокага трохвугольника,уличыушы,што:а)вугал супраць асновы у два разы большы за вугал пры аснове б)вугал пры аснове у тры разы меншы за знешни вугал,сумежны з им.

Знайдзице вуглы пры аснове раунабокага трохвугольника,уличыушы,што: а)вугал супраць асновы у два разы большы за вугал пры аснове б)вугал пры аснове у тры разы меншы за знешни вугал,сумежны з им.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Перевод в студию Ну а что? Сделай из готовых домашних заданий Найдёшь,безграмотный человек,сам