Золушка задаёт фее вопросы.Ответь на них за фею Can you fly?-____________________________________________________________ Can you give me a new dress?-_______________________________________________ Can you do the work for me?-...

Золушка задаёт фее вопросы.Ответь на них за фею Can you fly?-____________________________________________________________ Can you give me a new dress?-_______________________________________________ Can you do the work for me?-______________________________________________ Can you wash the floor?-_________________________________________________
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Yes i fly Yes i can buy a new dress for you No Yes i can wash the floor