Зробити будову слова:префикс,корень,суфикс и закинчення.Приклад:загадка-загадки-загадкою. Малесенький-Подарувала-Зимонька-Заморський-Дорижка-Пидберезовик-Заморожений-Сильська-Сниговик-Ликар-Подорожник-Радистю-Синочок-Словник...

Зробити будову слова:префикс,корень,суфикс и закинчення.Приклад:загадка-загадки-загадкою. Малесенький- Подарувала- Зимонька- Заморський- Дорижка- Пидберезовик- Заморожений- Сильська- Сниговик- Ликар- Подорожник- Радистю- Синочок- Словник- Повозка-
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Загадка----біла пушиста ковдру ростиляж хто (це зима)