Курсовая работа: Розробка технологічного процесу виготовлення деталі - Корпус редуктора

Δртб = 1,2 … 2,5 мм. Приймаємо Δртб = 2,0 мм.

мкм.

Сумарне просторове відхилення на наступних переходах:

,

де Ку – коефіцієнт уточнення.

Чорнова розточка:

∆r = Ky*∆ε=0,066*2006=132,39 мкм

Напівчистова розточка:

∆r = Ky*∆ε=0,04*132,39 =5,29 мкм

Чистова розточка:

∆r = Ky*∆ε=0,03*5,29 =0,159 мкм

Для попередньої обробки Ку = 0,06; остаточної 0,04; тонкої 0,03.

Мінімальний операційний припуск визначаємо за наступною формулою:

Попереднє розточування: =2(200+200+1012)=2824 мкм

Остаточне розточування: =2(40+50+120)=420 мкм

Тонке розточування: =2(20+40+80)=280 мкм

Розрахункові значення приведені в таблиці 2.5.

Розрахунок найменших розмірів по технологічних переходах починаємо з розміру деталі згідно креслення і робимо у такій послідовності:

72,012-0,024=71,988 мм

71,988-0,3=71,688 мм

71,688-0,5=71,188 мм

71,188-3=68,188 мм

заносимо розміри в таблицю 2.5

Розрахунок найбільших граничних розмірів по переходах робимо у такій послідовності:

72,012-0,28=71,732 мм

71,732-0,42=71,312 мм

71,312-2,824=68,488 мм

Результати заносимо до таблиці

К-во Просмотров: 560
Бесплатно скачать Курсовая работа: Розробка технологічного процесу виготовлення деталі - Корпус редуктора