З двох населених пунктів, відстань між якими 294 км, одночасно назустріч один одному виїхало два автомобілі. Один автомобіль рухася зі шидкістю 63 км

З двох населених пунктів, відстань між якими 294 км, одночасно назустріч один одному виїхало два автомобілі. Один автомобіль рухася зі шидкістю 63 км год, що складае три четвертих швидкості другого автомобіля. За який час після виходу вони зустрінуться?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)63:3/4=63*4/3=84 (км/год) швидкість другого автомобіля 2)63+84=147 (км/год) швидкість зближення 3)294:147=2 (год) - автомобілі зустрінуться Відповідь: через 2 години