1) 3 минут ишинде курамында туйык етистиги бар жумбактар тауып жазындар; 2) 2 минут ишинде курамында туйык етистиги бар онер туындыларынын атын жазындар; 3) 2 минут ишинде курамында туйык етистиги бар макал- матемдер тауып жаз...

1) 3 минут ишинде курамында туйык етистиги бар жумбактар тауып жазындар; 2) 2 минут ишинде курамында туйык етистиги бар онер туындыларынын атын жазындар; 3) 2 минут ишинде курамында туйык етистиги бар макал- матемдер тауып жазындар;
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Не понятно....................................