1. Атом складається: а) з ядра й електронної оболонки; б) із протонів та електронів; в) з ядра й нейтронної оболонки. 2. До складу простих речовин входять: а) тільки один атом; б) атом двох і більше хімічних елементів; в) атом...

1. Атом складається: а) з ядра й електронної оболонки; б) із протонів та електронів; в) з ядра й нейтронної оболонки. 2. До складу простих речовин входять: а) тільки один атом; б) атом двох і більше хімічних елементів; в) атом одного хімічного елемента 3. Запис 3О означає: а) три молекули кисню; б) три атоми Оксигену; в) три атоми кисню 4. Відносна атомна маса Феруму: а) 112; б) 56; в) 26 5. Хімічне рівняння — це: а) перелік реагентів і продуктів реакції; б) умовне зображення хімічної реакції з допомогою хімічних формул і коефіцієнтів; в) умовне зображення складу речовин до і після реакції 6. Формула ферум(ІІІ) оксиду: а) FeO; б) Fe2O3; в) Fe3O4 . 7 Розставте коефіцієнти в рівнянні реакції: a) Al + S → Al2S3 б) AlCl3 + NaOH → Al (OH)3 + NaCl 8. Обчисліть масову частку Оксигену в сполуці KClO3. (39,18%) 9. Допишіть рівняння реакції, розставте коефіцієнти, вкажіть тип реакції а) Fe + ? → FeS б) P + O2 → ? 10. В одному з оксидів масова частка Фосфору дорівнює 56,4% Визначте формулу цього оксиду (Р2О3) Варіант II 1. Хімічні елементи поділяються на такі: а) метали й солі; б) неметали й оксиди; в) метали й неметали 2. До складу складних речовин входять: а) атоми двох і більше хімічних елементів; б) атоми того ж самого хімічного елемента; в) тільки два атоми 3. Запис 4FeO означає: а) чотири атоми Феруму й 4 атоми Оксигену; б) чотири молекули ферум(ІІ) оксиду; в) чотири атоми Феруму 4. Відносна атомна маса Оксигену: а) 16; б) 32; в) 8 5. Реакція сполучення - це реакція, в якій: а) з однієї складної утворюється дві прості речовини; б) із двох простих речовин утворюється одна складна; в) із двох простих або складних речовин утворюється одна складна 6. Валентність елемента в сполуці з Оксигеном дорівнює III в оксиді: а) BaO; б) SO3; в) Cr2O3. 7 Розставте коефіцієнти в рівнянні реакції: а) Fe + O2 → Fe2O3 б) Mg + H3PO4 → Mg3(PO4)2 + H2 8. Обчисліть масову частку Оксигену в сполуці KMnO4 . (40,76%) 9. Допишіть рівняння реакції, розставте коефіцієнти, укажіть тип реакції. а) Fe + ? → FeCl3 б) HgO → ?+? 10. В одному з оксидів масова частка Карбону дорівнює 42,8 % Визначте формулу цього оксиду. (СО) Варіант III 1. Хімічний елемент - це вид: а) атомів; б) молекул; в) йонів 2. Хімічна формула - це умовний запис: а) хімічного елемента з допомогою символів; б) складу речовини з допомогою символів й індексів; в) назви речовини латиною 3. Запис 3O2 означає: а) шість атомів Оксигену; б) три атоми Оксигену; в) три молекули кисню 4. Відносна молекулярна маса кисню: а) 48; б) 32; в) 16 5 Реакція розкладу - це реакція, в якій: а) з однієї складної речовини утворюється декілька простих; б) з однієї складної речовини утворюється декілька простих або складних; в) з однієї простої речовини утворюється декілька складних 6. Валентність елемента в сполуці з Оксигеном дорівнює II в оксиді: а) SO2; б) Na2O; в) CaO. 7 Розставте коефіцієнти в рівнянні реакції: а) Fe + O2 → Fe3O4 б) ZnCl2 + KOH → Zn(OH)2 + KCl 8. Обчисліть масову частку Оксигену в сполуці K2Cr2O7. (38,09 %) 9. Допишіть рівняння реакції, розставте коефіцієнти, укажіть тип реакції. а) ?+ O2 → Al2O3 б) H2 + O2 → ? 10. В одному з оксидів масова частка Нітрогену дорівнює 63,6 %. Визначте формулу цього оксиду . (N2О)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.б;2.а;3.а;4.в;5.в;6.а;