1. доберіть до поданих іменників прикметники або диеслово з переносним значеннням

1. доберіть до поданих іменників прикметники або диеслово з переносним значеннням. Утворені сполучення запишіть. Земля...РІЧКА...СОНЦЕ...ХМАРИНКА...ЛИСТЯ...ЛІС...ВЕСНА... 2.Напишіть твір-опис на тему "Пробудження Весни"(5-7речень),використавши деякі з утворених сполучень слів,а також епітети й порівняння.Якомого стилю мовлення ви будете дотримуватися? пожалуйста очень надо я прошу очень надо пожалуйста прошу очень надо
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Земля раділа, річка бігла, ласкаве сонце, пухка хмаринка, шепоче листя, ліс гомонить, весна радіє.