1. домбыра- казак халкынын... . 2. ол- кос ишекти... . 3. онын ерекшелиги- ... . 4. домбыранын дауысы... .

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.домбыра-казак халкынын аспабы. 2.ол-кос ишекти аспаб. 3.онын ерекшелиги-куй шертуге,əн айтуга болады жəне оюлары ерекше 4.домбыранын дауысы əр турли:аккудың ,саркыраманың,аттын шабысын жəне т.б. дауысты дауыстайды