1. Із запропонованих альтернатив оберіть варіант відповіді, що характеризує вивчення виховання в аспекті педагогічної науки: 1. Вивчення виховання як чинника суспільного розвитку. 2. Вивчення виховання як чинника психологічного...

1. Із запропонованих альтернатив оберіть варіант відповіді, що характеризує вивчення виховання в аспекті педагогічної науки: 1. Вивчення виховання як чинника суспільного розвитку. 2. Вивчення виховання як чинника психологічного розвитку людини. 3. Вивчення виховання з погляду етичного прогресу суспільства. 4. Вивчення виховання як процесу розвитку і формування людини. 2. Що визначило виникнення педагогіки як науки? 1. Об’єктивна потреба в підготовці людини до життя і праці. 2. Турбота батьків про щастя дітей. 3. Біологічний закон збереження роду. 4. Бажання людей пізнати істину
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
4. Вивчення виховання як процесу розвитку і формування людини. 1. Потреба в пiдготовцi до життя i працi.