1. Кең, жарық, таза, қоңыр, жасыл сын есімдерін шырай сызбасына. 2. "Дос" сөзін жай және тәуелді септеу. 3. 2016 сан есімдерін сан есімдер сызбасына сал. Пожалуйста, решите 3 номера. Если у вас не получится сделать все, то сде...
1. Кең, жарық, таза, қоңыр, жасыл сын есімдерін шырай сызбасына.
2. "Дос" сөзін жай және тәуелді септеу.
3. 2016 сан есімдерін сан есімдер сызбасына сал.
Пожалуйста, решите 3 номера. Если у вас не получится сделать все, то сделайте хотя бы те, которые вам под силу. Спасибо за ранее. Прошу помочь. Это задания из билетов. У меня скоро экзамен.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Өте сирек кездесетін, азғантай затты (адамдарды) айтады