1) Машини рухаються  в одному  напрямі  80км/год і 70км /год. Яка  буде відстань  між  ними через 1год? 2 год? 7 год?      2)  Велосипедисти  рухаються  назустріч  один одному 11км/год і 13км/год . На скільки  кілометрів набл...

1) Машини рухаються  в одному  напрямі  80км/год і 70км /год. Яка  буде відстань  між  ними через 1год? 2 год? 7 год?      2)  Велосипедисти  рухаються  назустріч  один одному 11км/год і 13км/год . На скільки  кілометрів наблизятся  вони  один до одного за 1 год? 2 год? 4 год?                                                         Від  однієї  пристані в протилежних  напрямах  вирушають два катери  швидкості яких  відповідно 23км/год та 28км/ год. Через який час відстань між  ними  дорівнюватиме153 км?  Помогите  пожайлуста  мне.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Через 1 год - 10 км через 2 год - 20 км через 7 год - 70 км