1. Материк – це … а) велика ділянка землі, що з усіх боків омивається водою;б) невелика ділянка суходолу, що з усіх боків омивається водою;в) ділянка суходолу, яка омивається з трьох боків водою....

1. Материк – це … а) велика ділянка землі, що з усіх боків омивається водою;б) невелика ділянка суходолу, що з усіх боків омивається водою;в) ділянка суходолу, яка омивається з трьох боків водою. 2. Який з океанів найбільший? а) Атлантичний б) Тихий в) Індійський 3. Який з материків заселений найбільше? а) Америкаб) Австраліяв) Євразія 4. На якому материку розташована найбільша пустеля світу? а) Африкаб) Австраліяв) Антарктида1б. 5. Підкресли назви материків, які розташовані в Західній півкулі Землі: Австралія, Антарктида, Південна Америка, Євразія, Африка, Північна Америка. 6. Чому в Тихому океані рослинний і тваринний світ найрізноманітніші? а) тому що там завжди тепла вода; б) тому що тепла вода змінюється холодною; в) тому що Тихий океан розташований в різних теплових поясах. 7. Упізнай назву материка за описом: Цей материк розташований у північній півкулі та знаходиться у всіх теплових поясах Землі. Включає дві частини світу та є найбільшим континентом світу. а) Євразіяб) Австраліяв) Африка 8. Допиши якісь відомості про цей материк____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ 9. Підкресли назви травоїдних тварин, що мешкають в саванах Африки: шакали, жирафи, гепарди, антилопи, зебри, леви, слони, гієни. 10. Запиши назви океанів на фізичній карті півкуль.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ну 1(а) 2(б) 3(Евроазиатского 4а 5. Пивденна та пивнична Америка 6. В 7а 8ввин складаеться з двух частиц Европы та Азии 9жирафы Лёвы слоем 10 индийский тихий атлантичний Северный Ледовитый океан южный