1. Метали реагують з розчином солі, якщо: а) до складу солі входить більш активний метал; б) до складу солі входить метал такої ж активності; в) метал-реагент активніший за той, що входить до складу солі.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
в) метали реагують якщо метал реагент активніший за той що є в солі наприклад FeSO4+Al=Al2(SO4)3+Fe ну і урівняти рівняння