1. Найлегший метал, який застосовується як конструкційний: 1) Cu 2) Al 3) Zn 2.Що спіль

1. Найлегший метал, який застосовується як конструкційний: 1) Cu 2) Al 3) Zn 2.Що спільного в будові атомів елементів з порядковими номерами 12 і 20 1) заряд ядра атома 2) кількість електронних рівнів 3) кількість електронів на зовнішньому рівні
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 2    Алюминий очень лёгкий металл 2) 3    Магний и кальций расположены в одной группе