1) Найбільший півострів Євразії. 2)Межею між Європою і Азією є гори. 3)До молодих (альпійської складчастості) гір належать. 4)Найвища точка Євразії - гора. 5)Найбільшою рівниною Євразії є. 6)Полюс холоду Північної півкулі знахо...

1) Найбільший півострів Євразії. 2)Межею між Європою і Азією є гори. 3)До молодих (альпійської складчастості) гір належать. 4)Найвища точка Євразії - гора. 5)Найбільшою рівниною Євразії є. 6)Полюс холоду Північної півкулі знаходиться. 7)Мусонний клімат характерний для. 8)У якій природній зоні Євразії на чорноземних грунтах ростуть ковила, тонконіг, типчак. 9)Найбільшу кількість населення з-поміж кріїн Євразіїі світу має
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Аравійський 2)Уральські 3)Піренеї, Апенніни, Карпати, Гімалаї, Кавказ, Балкани, Анди 4)Еверест (Джомолунгма) 8848 м 5)Східноєвропейська 6)Оймякон 7)східного узбережжя Євразії 8)степ 9)Китай