1 Найбільшу електро- й теплопровідність має метал: а) Са; б) Al; в) Ag. 3. Найбільшу електро- й теплопровідність має метал: а) Са; б) Al; в) Ag. 4. Укажіть рівняння можливої хімічної реакції: а) Mg + Pb(NO...

1 Найбільшу електро- й теплопровідність має метал: а) Са; б) Al; в) Ag. 3. Найбільшу електро- й теплопровідність має метал: а) Са; б) Al; в) Ag. 4. Укажіть рівняння можливої хімічної реакції: а) Mg + Pb(NO3)2 б) Ag + Cu(NO3)2 в) Zn + Mg(NO3)2 5. Укажіть окисник у реакції: Ca + H2O Ca(OH)2 + H2 а) Са; б) H2O; в) H2. 7. Запишіть рівняння реакцій, з допомогою яких можна здійснити перетворення: Перше рівняння розберіть як ОВР, друге і третє запишіть у молекулярно-іонній формі. 8. Допишіть рівняння можливих реакцій: 1) K + H2O 2) Al + С 3) Cu + FeSO4 4) Fe + H2SO4 (конц.) 9. Унаслідок взаємодії лужного металу масою 2,76 г з надлишком води виділився газ об’ємом 1,344 л (н. у.). Визначте метал. 10. Обчисліть масу магнітного залізняку, з якого одержали 5,6 т заліза в результаті відновлення карбон(II) оксидом, якщо масова частка Fe3O4 в руді становить 0,8 %.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1а. 2б. 3в. 4а Mg + Pb(NO3)2 = Mg(NO3)2 + Pb 5. в.  8. 1+ 2+ 3- 4+. 9 Натрій P/S.Я знаю, хто задав це питання.