1. Обчисліть масову частку солі в розчині, добутому при розчиненні 28г солі в 252г води 2. Скласти рівняння реакцій води з кальцій оксидом, натрій оксидом, фосфор(V) оксидом, карбон (ІV) оксидом. Назвати продукти реакції 3. Я...

1. Обчисліть масову частку солі в розчині, добутому при розчиненні 28г солі в 252г води 2. Скласти рівняння реакцій води з кальцій оксидом, натрій оксидом, фосфор(V) оксидом, карбон (ІV) оксидом. Назвати продукти реакції 3. Як дослідним шляхом за допомогою індикатора визначити кислоти та луги 4. Скільки грамів солі і води треба взяти для приготування 500г розчину з масовою часткою солі 10%.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) m(p-pa)=28 г+252 г = 280 г