1) Обернути кругом пучки 2) Дивитися кріз пальці 3) Пропустити мимо вух 4) Воювати з вітряками 5) Лізти поперед батька в пекло 6) Міцно триматися на ногах 7) Світ крутиться перед очима 8) плювати проти вітру 9) Поставити під ...

1) Обернути кругом пучки 2) Дивитися кріз пальці 3) Пропустити мимо вух 4) Воювати з вітряками 5) Лізти поперед батька в пекло 6) Міцно триматися на ногах 7) Світ крутиться перед очима 8) плювати проти вітру 9) Поставити під удар
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Обманути, обдурити 2.  3. Прослухати 4. Даремно, немає сенсу 5. Поспішати 6. Бути впевненим 7. 8. Даремно (бесполезно - рус.) 9. Підвести , повестися безнадійно