1) Один із доданків збільшили на 19.Як треба змінити другий доданок,щоб сума не змінилася?2)Від`ємник зменшили на 47.Як треба хмінити зменшуване,щоб різниця не змінилася?3)Зменшуване збільшили на 26.Як треба змінити  від`ємник,...

1) Один із доданків збільшили на 19.Як треба змінити другий доданок,щоб сума не змінилася? 2)Від`ємник зменшили на 47.Як треба хмінити зменшуване,щоб різниця не змінилася? 3)Зменшуване збільшили на 26.Як треба змінити  від`ємник,щоб різниця не змінилася?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) зменшити на 19 2) зменшити на 47 3) збільшити на 26