1. Побудуй речення,добираючи з четвертого стовпчика відповідний за змістом іменник.Став його в такій формі,якої вимагає числівник.Утворені речення запиши. Мама купила чотири гриб Галинка знайшла ...

1. Побудуй речення,добираючи з четвертого стовпчика відповідний за змістом іменник.Став його в такій формі,якої вимагає числівник.Утворені речення запиши. Мама купила чотири гриб Галинка знайшла п"ять книжка Годинник пробив дванадцяту гривня Сорочка коштує тридцять година 2.У формі якого числа і відмінка довелося вжити іменники четвертого стовпчика в кожному реченні?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мама купила чотири книжки. Галинка знайшла п"ять грибів. Годинник пробив дванадцяту годину. Сорочка коштує тридцять гривень.