1) поясніть лексичне значення фразеологізмів. Що вам відомо про іх походження? ско?
1) поясніть лексичне значення фразеологізмів. Що вам відомо про іх походження? ско??истайтеся фразеологічним словником. Ахіллесова п'ята, нитка Аріадни, сізіфова праця. авгієві стайні, танталові муки, гордіїв вузол. 2) З одним фразеологізмом ( на вибір ) складіть і запишіть речення.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ахіллесова п"ята-слабке, вразливе місце.
нитка Аріадни-порятунок,спосіб вийти зі скрутного становища,
сізіфова праця-це безплідна,важка,нескінченна,а то й зовсім не потрібна праця.
авгієві стайні-велике безладдя або вкрай занедбані й заплутані справи.
танталові муки-страждання,яких зазнає людина від усвідомлення близькості бажаної мети і неможливості її досягти.
гордіїв вузол-заплутана справа.
2.Бригадир також говорив коротко,але кожним реченням немов розрубував гордіїв вузол.