1. Постав подані дієслова в усіх формах минулого часу. Світити, ходити,віяти,носити. 2.З трьма дієсло на вибір склади речення.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Світив, ходив, віяв, носив. Ввечері ліхтар світив дуже яскраво. Вітер віяв вчора сильніше, ніж завжди. Брат носив мені речі в школу протягом 2-ох років.
Гость
Світив,ходив,віяв,носив Сонечко світило ясно. Я ходила вчора з батьками за покупками. Вчора ,коли ми з мамою поверталися додому віяв страшенний вітер.