1) Познач рядок, у якому дієслова подано в НЕОЗНАЧЕНІЙ формі: а) зустрічати, зустрілися, зустрічаються б) прочитати, розповісти, задуматися в) залишити, залишились, залишаться 2) Вибери слова з суфіксами, обознач їх: Яблуко, ва...

1) Познач рядок, у якому дієслова подано в НЕОЗНАЧЕНІЙ формі: а) зустрічати, зустрілися, зустрічаються б) прочитати, розповісти, задуматися в) залишити, залишились, залишаться 2) Вибери слова з суфіксами, обознач їх: Яблуко, важко, зелений, червень, кругла, дивне ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА СДЕЛАТЬ ЗАДАНИЯ, СПАСИБО
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Б - неозначена форма дієслова - це інфінітив 2. зелений - н кругла - л дивне - н