1. Позначте ряд, у якому кожна відмінкова форма іменника записана правильно:А. продаж автомобілів, нових роялей, десять мандаринів;Б. кілка статей, усіх суддей, багато прислів'їв;В. шість кілограмів, рожевих пелюстків, двоє сел...

1. Позначте ряд, у якому кожна відмінкова форма іменника записана правильно: А. продаж автомобілів, нових роялей, десять мандаринів; Б. кілка статей, усіх суддей, багато прислів'їв; В. шість кілограмів, рожевих пелюстків, двоє селян; Г. п'ять доповідей, шість громадян, десять апельсинів. 2. Позначте рядок, у якому відмінкові форми числівників утворені правильно: А. трьомстам п'ятидесяти дев'яти пасажирам; Б. п'ятиста сімдесяти чотирьох учнив; В. двомстами шістдесятьма вісьма студентами; Г. вісьмистами тридцятьма чотирма громадянами. 3. Позначте правильно побудоване словосполучення з прийменником: А. робота по реконструкції; Б. послати по лікаря; В. поїхати за продуктами; Г. доглядав за хворим.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
номер1) А,Б номер2) Б,Г номер3)Б Г