1.Прочитай вірш.Назви слова,ужиті в переносному значенні.Поясни як ти їх розумієш.

1.Прочитай вірш.Назви слова,ужиті в переносному значенні.Поясни як ти їх розумієш. Я дітям скажу,відкриваючи мудрість граматик: -Погляньте,хороші,на істину цю не здаля- у слові тополя і в слові високому мати є спільна основа і корінь єдиний - земля. 2.Добери з тексту вірша приклади слів,які належать до відомих тобі частин мови . 3.ЧСклади і запиши речення з іменником мати і дієсловом мати . (Українська мова 4 клас Вашуленко Дубовик Мельничайко)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Відкриваючи мудрість