1)прочитай.зверни увау на форму дієслів і пов*язані з ними прислівники. Мелодійно

1)прочитай.зверни увау на форму дієслів і пов*язані з ними прислівники. Мелодійнорозливається дзюрчання струмка. Мелодійно розливалося дзюрчання струмка. Мелодійно розливатиметься дзюрчання струмка. Мелодійно розливаються веселі струмки. Мелодійно розливалися веселі струмки. Мелодійно розливатимуться веселі струмки. 2)визнач час і число дієслів.із якими поєднаний прислівник -мелодійно- 3)зроби висновок про те.чи змінювалося діеслово в кожному з речень. а прислівник.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
розливається - теперішній час, однина розливалося - минулий час, однина розливатиметься - майбутній час, однина розливаються - теперішній час, множина розливалися - минулий час, множина розливатимуться - майбутній час, множина дієслово в кожному з речнь змінювалось, а прислівник - ні.