1. Прочитай,змінюючи неозначену форму, що в дужках, дієсловами теперішнього часу. Випиши дієслова парами за зразком. 1.Хвиля очі розкриває, (потягатися),(зітхати), млосно (дивитися) на місяць, (усміхатися) йому. 2.Стогне ясен н...

1. Прочитай,змінюючи неозначену форму, що в дужках, дієсловами теперішнього часу. Випиши дієслова парами за зразком. 1.Хвиля очі розкриває, (потягатися),(зітхати), млосно (дивитися) на місяць, (усміхатися) йому. 2.Стогне ясен над водою, (стогнати) лози,(губити) сльози, (в"янути) квіти, (плакати) вітер, хвиля ж знов (жартувати) з кимсь.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Потягує,зітхає, дивиться, усміхається, стогнуть, гублять, в*януть, плаче, жартує.