1. Пропитайте слова Поміркуйте, які з них: а) були неологізмами багато десятиліть т?

1. Пропитайте слова Поміркуйте, які з них: а) були неологізмами багато десятиліть т??му; б) були неологізмами ще відносно недавно; в) є неологізмами на сьогодні. Волейбол, банкомат, євро (грошова одиниця), скайп, космонавт, ракета, мобільник, жалюзі, комп'ютер, радіо, онлайн, флешка, відеокліп, супермаркет, Інтернет, електрика, хот-дог. 2. Наведіть приклад неологізму нашого часу.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дядька пошiна на матькi