1 ) Пряма перетинає дві прямі, при цьому утворилися кути. Деякі з цих кутів позначені як 1, 2 і 3. Відомо що кути 1 і 2 є вертикальними, а кути 2 і 3 - внутрішніми різносторонніми. Як розміщені один від одного кути 1 і 3? Викон...

1 ) Пряма перетинає дві прямі, при цьому утворилися кути. Деякі з цих кутів позначені як 1, 2 і 3. Відомо що кути 1 і 2 є вертикальними, а кути 2 і 3 - внутрішніми різносторонніми. Як розміщені один від одного кути 1 і 3? Виконайте рисунок 2) Січна перетинає дві дані прямі, при цьому один із пари внутрішніх односторонніх куті дорівнює 45 градусів, а другий більший від нього у 3 рази. Доведіть, що дані прямі паралельні.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. мабуть відповідні. 3. 1 кут - 45 а другий - 45*3=135 при паралельних прямих сума внутр однсторонніх кутів = 180 а 45+135= 180градусів тож прямі паралельні