1. Риторика - цеа) наука про культуру спілкування та мовлення;б) наука про правильну артикуляцію звуків мовлення;в) наука про правильне застосування міміки та жестикуляції;г) наука і мистецтво переконувати співрозмовників.

1. Риторика - це а) наука про культуру спілкування та мовлення; б) наука про правильну артикуляцію звуків мовлення; в) наука про правильне застосування міміки та жестикуляції; г) наука і мистецтво переконувати співрозмовників.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Риторика (красномовність), або ораторське мистецтво – це наука про способи переконання і ефективні форми впливу на аудиторію з врахуванням її особливостей. Г.