1. Ровний оберт Землі Місяць здійснює за ... земних діб. За цей період Місяць обертається і навколо власної осі, тому ми бачимо ... 2. Тривалість доби на Місяці дорівнює ... 3. Сила тяжіння в 6 разів мешна, ніж Землі тому На Мі...
1. Ровний оберт Землі Місяць здійснює за ... земних діб. За цей період Місяць обертається і навколо власної осі, тому ми бачимо ...
2. Тривалість доби на Місяці дорівнює ...
3. Сила тяжіння в 6 разів мешна, ніж Землі тому На Місяці немає ... тому спостеоігаються значні перепади температур: від + ...С на освітленому боці, до - ... С на неосвітленому.
4. (фото)
Ответ(ы) на вопрос:
12 МЕСЯЦОВ ОК444444444