1, Списати речення. в якому є дві граматичні основи,2, Випиши однорідні члени разом зі словом, від якого вони залежать.Мроз міцно скував оліську землю.Високкі снігові замети громадяться нна полях, по селах, в лісах. Рипить ліс ...

1, Списати речення. в якому є дві граматичні основи, 2, Випиши однорідні члени разом зі словом, від якого вони залежать. Мроз міцно скував оліську землю.Високкі снігові замети громадяться нна полях, по селах, в лісах. Рипить ліс від морозу, дерева туляться одне до одного. Дякую!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
громадяться на полях, по селах, в лісах. Рипить ліс від морозу, дерева туляться одне до одного.
Гость
1. Рипить ліс від морозу, дерева туляться одне до одного. 2.Снігові замети на полях, по селах, в лісах.