1.) Сравните деятельность О. Кромвеля и Б. Хмельницкого. Разделяете ли вы приведенную характеристику? Почему? Порівняйте діяльність О. Кромвеля та Б. Хмельницького. Чи поділяєте ви наведену характеристику? Чому? 2) Американськ...

1.) Сравните деятельность О. Кромвеля и Б. Хмельницкого. Разделяете ли вы приведенную характеристику? Почему? Порівняйте діяльність О. Кромвеля та Б. Хмельницького. Чи поділяєте ви наведену характеристику? Чому? 2) Американський історик П. Магочій у праці «Україна. Історія її народів» називає Б. Хмельницького центральною постаттю української історії XVII ст., звертаючи увагу на те, що Б. Хмельницькому вдалося встановити контроль над більшістю центральноукраїнських земель й управляти цією територією як незалежною державою. Наведіть факти, що доводять це твердження. 2) Американский историк П. Магочий в работе «Украина. История ее народов »называет Б. Хмельницкого центральной фигурой украинской истории XVII в., обращая внимание на то, что Б. Хмельницкому удалось установить контроль над большинством центральноукраинских земель и управлять этой территории как независимым государством. Приведите факты, доказывают это утверждение.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2)  перемоги під Жовтими Водами і Корсунем стали сигналом для повстань по всій Україні. З під польської влади було визволено усе Лівобережжя ,Брацлавське ,Київське та Подільське воєводство. Унаслідок перемоги під Пилявцями майже уся територія України була визволена з під влади поляків.