1) Страны африки богатые одним-двумя видами минерального сырья??? 2)Страны африки бедные миниральным сырьем

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Багаті 1)Марокко - фосфорити,Алжир - нафта і газ, Лівія - нафта і газ, Туніс - нафта і газ,Замбія - мідні руди,ПАР - вугілля,чорні і кольорові метали,уран,золото,алмази,Намібія - залізні руди,поліметалеві руди   Бідні Чад,Нігер,Малі,Ефіопія,Мозамбік,Кенія,Сомалі