1 тапсырма пж помогите гадо вместо ... поставить вопрос или что то типо того За это 25

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 вопрос. Шымкент қандай қалалардын бірі? 2 вопрос. Халық санынын көлемі бойынша Шымкент нешінші орында? 3 вопрос. шымкенттін көрікті орындары 4 вопрос Шымкетте не бар? 5 вопрос. Шымкентте неше касіпорын бар? 6 вопрос. Шымкент қазақ елінің несі?