1. У лампочці з опором 18 Ом, під*єднаний до гальванічного елемента з ЕРС 4 В, сила струму 0,2 А. Визначити напругу на лампочці і внутрішній опір гальванічног елемента.2. З яким прискоренням рухається порошинка масою 3 мг в одн...
1. У лампочці з опором 18 Ом, під*єднаний до гальванічного елемента з ЕРС 4 В, сила струму 0,2 А. Визначити напругу на лампочці і внутрішній опір гальванічног елемента.
2. З яким прискоренням рухається порошинка масою 3 мг в однорідному електричному полі, силові лінії якого спрямовані вертикально вгору, якщо напруженість електричного поля 400 В/м? Зарад порошинки 6 нКл.
Допоможіть будь-ласка, терміново потрібно розв*язки!! Дякую
Ответ(ы) на вопрос:
1. [latex]R=18[/latex] Ом
E=4 В
[latex]I=[/latex]0,2 A
U-?
[latex]r-?[/latex]
[latex]U=IR[/latex]
[latex]I= \frac{E}{R+r} [/latex]
[latex]I(R+r)=E[/latex]
[latex]R+r= \frac{E}{I} [/latex]
[latex]r= \frac{E}{I} -R[/latex]
U=0,2*18 =3,6 В
[latex]r= \frac{4}{0,2} -18=2[/latex] Ом.
2. E=400 В/м
q=6 нКл=[latex]6* 10^{-9} [/latex] Кл
m=3 мг =[latex]3*10 ^{-6} [/latex] кг
а-?
[latex]F= \frac{q}{E} [/latex]
[latex]F=ma[/latex]
[latex]qE=ma[/latex]
[latex]a= \frac{qE}{m} [/latex]
[latex]a= \frac{6*10 ^{-9}*400 }{3*10 ^{-6} } =0,8[/latex] м/с[latex] ^{2} [/latex].