1. у сукенці жовта пані розляглася на башкані 2.гарно дівці білолицій у малинові спідниці,добгий ніс в сирій земелці,на землі ж лише косиця отгадки заранее спасибо пжж не проигнорьтепрошупппппппппппппппжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжж...

1. у сукенці жовта пані розляглася на башкані 2.гарно дівці білолицій у малинові спідниці,добгий ніс в сирій земелці,на землі ж лише косиця отгадки заранее спасибо пжж  не проигнорьте прошу пппппппппппппппжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжж................................................. ппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжж
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
перша загадка-диня ,друга загадка -редиска