1. Укажіть множину, що складається з коренів рівняння: (4-х2)корінь з х = 0 2. Укажіть множину цілих розв'язків нерівності: |x| меньше 3 3. Укажіть множину нат. розв'язків нерівності: 8/х більше чи рівне х в кв.Допоможіть будь...

1. Укажіть множину, що складається з коренів рівняння: (4-х2)корінь з х = 0 2. Укажіть множину цілих розв'язків нерівності: |x|<3 3. Укажіть множину нат. розв'язків нерівності: 8/х більше чи рівне х в кв. Допоможіть будь-ласка
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)(4-x²)√√x=0 x≥0 (2-x)(2+x)=0 x=2 U x=-2 не удов усл x={0;2} 2)|x|<3 -30 при любом х,т.к. D<0 x=0        _                  +                      _ ----------(0)--------------[2]----------------------- x∈(0;2]