1. Укажіть неправильне твердження. А Словосполучення складається з граматично не

1. Укажіть неправильне твердження. А Словосполучення складається з граматично нерівноправ них слів, з яких одне — головне, а друге — залежне. Б У словосполученнях між словами встановлюється підрядний зв’язок. В Словосполучення бувають безприйменникові і прийменникові. Г Словосполученнями можуть бути однорідні члени речення, однакові слова, фразеологізми, склад граматичної основи.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Б. У словосполученнях між словами встановлюється підрядний зв'язок.