1) Укажіть рядок, в якому лише прислівники: А) Удвох, вночі, два, довго; Б) вночі, на?

1) Укажіть рядок, в якому лише прислівники: А) Удвох, вночі, два, довго; Б) вночі, на??піх, вбік, бік; В) босоніж, насилу, давно, тричі. 2) Прислівник, який означає час дії: А) вголос; Б) праворуч; В) напередодні; Г) наперекір. 3) Прислівник, який означає мету дії: А) навмисне; Б) влітку; В) вороже; Г) вліво. 4) Прислівник, який у вищому ступені має суфікс -ш-: А) ясно; Б) сильно; В) швидко; Г) весело. 5) Перепишіть, позначивши наголос, вставляючи Н або НН: Священ..о, відмін..о, темн..о, гуман..о, здивован..о. 6) Зробіть синтаксичний розбір речення: Влітку озеро здалеку манить прохолодою. 7) Перепишіть, розкрийте дужки: А) Там мене зустріли (по) домашньому. Б) Відійшли ми зовсім (не) далеко. В) (Не)веселі, а дуже сумні очі дивились на мене. 8) Розкрийте дужки: (По) перше, час (від) часу, (з) низу, з роду (віку), (ні) куди. 9) Складіть два речення: перше з прислівником напам’ять, друге – з однозвучним прийменником та іменником на пам’ять.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)В Босоніж,насилу,давно,тричі;так як вони вфдповідають на питання: де,коли,як. 2)В Напередодні - час діі виконувалось у минулому часі. 3)тут 2 варіанти відповідей А і В А)Навмисне - як виконується дія.а ось Вороде це як раз мета діі. 4)Б 5)Священно,відмінно,темно,гуманно,здивовано. 6)Влітку(._._._.)де озеро(_____)що здалеку(_ _ _ _)як манить(======)глагол(що робить) прохолодою(_ _ _ _) ким чим Розповідне,неокличне,повне,непоширене. 7) А)Там мене зустріли по-домашньому. Б)Відійшли ми зовсім не далеко. В)Невеселі,а дуже сумні очі дивились на мене. 8)По-перше,час від часу,знизу,з роду-віку,нікуди. Осіннім холодним вечором,всі сиділи біля костра. А далі сама придумай)бажаю тобі гарних оцінок,і я рада була тобі допомігти)