1)   укажіть слово , будова якого визначена правильно    ( А )  дощик - корень ДОЩ , суфікс ИК    ( Б)  черствому - корень ЧЕРСТВ , суфікс ОМ , закінчення У    2)  укажіть групу слів , у кожному з яких правильно виділено суфікс...

1)   укажіть слово , будова якого визначена правильно    ( А )  дощик - корень ДОЩ , суфікс ИК    ( Б)  черствому - корень ЧЕРСТВ , суфікс ОМ , закінчення У    2)  укажіть групу слів , у кожному з яких правильно виділено суфікс    ( А ) віконечко -суфікс ЕЧКО   ( Б) вовчик - суфікс ЧИК   ( В) картинка - суфікс ТИНК   3) Укажіть  слово , у формах якого звук ( і ) не чергується з ( о) або ( е)     ( А ) сніг , хліб , кінець    ( Б ) піч , промінь , грім    ( В ) витікати , заплітати , підмітати
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) A  2)Б 3) А  ...............................