1) уповноважений верховної ради з прав людини це:.... А) президент України Б)Прем'єр міністр Ураїни В)омбудсмен Г)спікер2)соціальне право що стосується кожного і як людини і як громадянина- це... А)право на адектатний стандарт ...
1) уповноважений верховної ради з прав людини це:.... А) президент України Б)Прем'єр міністр Ураїни В)омбудсмен Г)спікер
2)соціальне право що стосується кожного і як людини і як громадянина- це... А)право на адектатний стандарт життя, Б)право на медичне обслуговування, В)право на соціальне забеспечення, Г)на об'єднання у профспілки 3)політична система, за якої народ є єдиним законним джерелом влади,-це......... А)охлократія Б)аристократія В)демократія Г)автократія
Ответ(ы) на вопрос:
1) Омбудсмен 2) Право на адекватний стандарт життя 3)Демократія